Krista Suppi

Krista Suppi
+372 5640443

Minu nimi on Krista Suppi. Olen saanud oma huvi Norra ja norra keele vastu 90.-te aastate lõpust, mil mul avanes võimalus õppida ja treenida Lõuna-Norras Sirdali spordigümnaasiumis laskesuusa erialal. Hiljem asusin õppima Tartu Ülikooli skandinavistika osakonda ning 2006.aastal lõpetasin selle norra filoloogia erialal.

Aastal 2012 sai minust atesteeritud norrakeelne giid Tallinnas ja seejärel asutasin oma väikefirma GodTur, mis pakub norrakeelset giidi-ja reisikorraldusteenust ja norra keele õpet. Aastal 2015 tegin giidieksami ka emakeeles ning tutvustan vanalinna hea meelega ka kaasmaalastele. Eriti populaarsed on jõulutuurid ja laste sünnipäevamängud vanalinnas.

Olen teinud Norra gruppidega ka pikemaid reise Riiga, Toilasse, Rakverre, Haapsalusse, Lahemaale. Koostöös Norra reisikorraldaja PWT Traveliga oleme teinud Tartu matratoni reise Lõuna-Eestisse ja 2016 suvel sai nendega koostöös korraldatud ligi 400 norra orienteeruja nädalane spordi-ja kultuuriprogramm orienteerumise veteranide MM-il.

Olen abielus ja kolme lapse ema. Minu hobid on tantsimine, sport ja muusika. Elu võtan nii tõsiselt kui vaja ja nii lõbusalt kui vähegi saab!

Kogemus alates: 2012
Elukoht: Harku vald
Emakeel: Estonian
Töökeeled: Estonian, Norwegian (Bokmål)
Valdan suhtlustasandil: Estonian, Norwegian (Bokmål), English (UK)
Hobid: Minu hobid on tantsimine, sport ja muusika.

Litsentsid

Galerii

Ekskursioonid

Saada päring